WSPARCIE DLA FUNDACJI

Fundacja Geotyda zajmuje się rozwojem geoturystyki - innowacyjnej gałęzi turystyki. A nie od dziś wiadomo, że nowości są przyjmowane z dużą dozą nieufności. Dlatego też za wszelkie twory rozprowadzane przez Fundację Geotyda nie są pobierane żadne opłaty. Jej działalność jednak wymaga kosztów, a sama jest organizacją non-profit. W związku z tym niezwykle istotną kwestią jest wszelkie wsparcie jej udzielone; oprócz datków przekazywanych bezpośrednio na jej konto możliwe jest podjęcie współpracy z podmiotami niekoniecznie związanymi z turystyką. Jest to doskonała szansa na wypromowanie siebie, swoich produktów i usług m.in. poprzez wykorzystanie olbrzymich przestrzeni reklamowych zawartych na stronie Fundacji Geotyda oraz w plikach z paragrafowymi grami terenowymi.
Możliwe jest także wspieranie Fundacji Geotyda poprzez serwis Patronite. Wpłaty realizowane są przy wykorzystaniu systemów Tpay oraz PayPal; żadna z nich nie pozostanie bez echa. Będzie nim albo nauka, albo nauka połączona z upominkami wysyłanymi w podziękowaniu za pomoc.
Numery weryfikujące Fundację Geotyda podane są w menu O FUNDACJI, a dodatkowe informacje dotyczące możliwości jej wsparcia można uzyskać, korzystając z kontaktów również tam podanych.

KONTO BANKOWE DLA PLN: Nest Bank 15 2530 0008 2097 1052 6428 0001
KONTO BANKOWE DLA EUR: Nest Bank 85 2530 0008 2097 1052 6428 0002
Copyright 2015-2023 Fundacja Geotyda

Wszelkie prawa zastrzeżone
Geotyda na Facebooku
ŚWIAT KRAINA AKTUALNOŚCI O FUNDACJI WSPARCIE TWÓRCZOŚĆ DZIAŁALNOŚĆ STATUT