4 SIERPNIA 2015

4 sierpnia 2015
Rozpoczęcie zapisów na Mistrzostwa Polski Geotyda 2015 przygotowywanych wspólnie z Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa. Imprezę współorganizuje Małopolskie Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń WSHE, Wydział Zamiejscowy WSHE w Nowym Targu, a honorowy patronat nad nią sprawują: Przeor Klasztoru Karmelitów Bosych w Czernej, Rektor Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej we Włocławku oraz Związek Strzelecki Strzelec.
Mistrzostwa są jedyną tego typu rywalizacją w Europie, bowiem opierają się na paragrafowych grach terenowych rozprowadzanych przez Fundację Geotyda. Rywalizacja w nich skierowana jest do osób oczekujących więcej niż pokonanie trasy ustalonej między dwoma punktami. Uczestnictwo w niej krzewi nie tylko szlachetną ideę współzawodnictwa, lecz przede wszystkim ukazuje wizerunek sprawnego, zdecydowanego do działania człowieka potrafiącego zarządzać i dowodzić zespołem. W tegorocznej edycji odbywającej się 10 października 2015r. uczestnicy wystartują w trzech kategoriach: klasy mundurowe, grupy paramilitarne, open.
Miejsce startu wyznaczono na terenie klasztoru w Czernej nieopodal Krzeszowic. Trasa zaś - o długości zbliżonej do półmaratonu - wiedzie po obszarze gminy Krzeszowice; "wpisano" w nią obiekty podkreślające walory tego rejonu, których dokładne poznanie - połączone z uważną obserwacją przemierzanego terenu - znacząco ułatwią jej pokonanie i uzyskanie tytułu Mistrza Polski Geotyda 2015 w określonej kategorii oraz nagrody - statuetki. Priorytetem nie jest więc czas przybycia na metę, lecz poprawność przejścia całej trasy.
Wszelkie regulaminy dostępne są na stronie Centrum Bezpieczeństwa i Monitorowania Zagrożeń w dziale GEOTYDA. Zapisów zaś dokonywać można, wysyłając e-mail zawierający imię, nazwisko, pesel, nr telefonu na jeden z poniższych adresów:
- klasy mundurowe: obozy(at)onet.pl,
- grupy paramilitarne: geotydamil(at)wp.pl,
- open: mistrzostwa2015(at)geotyda.org,
bądź osobiście w biurze zawodów dnia 19 września 2015r. Każdy z uczestników ponosi koszt 35zł na poczet wpisowego drogą elektroniczną do 5 października 2015r.; w dniu zawodów wpisowe wynosi 70zł. Wszyscy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz bonifikaty w wysokości 10% czesnego na studia podyplomowe w ramach Małopolskiego Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń z siedzibą w Krakowie, Nowym Targu i Chrzanowie.

fot. Centrum Bezpieczeństwa i Monitorowania Zagrożeń
Copyright 2015-2023 Fundacja Geotyda

Wszelkie prawa zastrzeżone
Geotyda na Facebooku
ŚWIAT KRAINA AKTUALNOŚCI O FUNDACJI WSPARCIE TWÓRCZOŚĆ DZIAŁALNOŚĆ STATUT